Witaj w Geda Oryginal Polska. Cieszymy się, że udało Ci się trafić na naszą stronę, bo to oznacza, że wybierając sprzęt do pracy kierujesz się jakością i niezawodnością, a nie aktualną promocją czy tanimi zamiennikami. Jeśli masz ochotę nieco poszerzyć swoją wiedzę na nasz temat to poniżej znajdziesz kilka ciekawych faktów dotyczących marki Geda.

Firma Geda Oryginal jest ogólnoświatowym producentem wind budowlanych do transportu pionowego. Oferowany przez nas wysoki standard jakości produktów wymaga stałego monitorowania produkcji i kontroli jakości. W Geda Oryginal stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie, zwłaszcza w dziedzinie zarządzania jakością, która jest dla nas najważniejsza, a dzięki której gwarantujemy zgodność naszych produktów z najwyższymi unijnymi standardami bezpieczeństwa.

Normy i certyfikaty europejskie

Wszystkie nasze produkty są w pełni zgodne z dyrektywami i normami europejskimi:

Europejska dyrektywa maszynowa CE 2006/42 WE

Europejskie standardy dla poszczególnych rodzajów produkcji:

  • EN 12158-1
  • EN 12158-2
  • EN 12159 – podnośniki osobowe i materiałowe
  • PL 1495 – podnośniki masztowe
  • PL 1808
  • EN 14492-1 / 2  – Wciągarki o napędzie silnikowym / podnośniki
  • EN 81-43 – Windy dla dźwigów

Certyfikacja

Nasza firma działa w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008. Od początku 2015 roku realizujemy własny system zarządzania środowiskowego i bezpieczeństwa zawodowego, wszystko oczywiście zgodnie z międzynarodowymi normami DIN EN ISO 14001 (zarządzanie środowiskowe) i OHSAS 18001 (bezpieczeństwo pracy).

Jakość waha się od żądań i kolejność przetwarzania, projektowania i planowania, wpływając dostawców do końcowego montażu i obsługi. Biorąc pod uwagę, w pełni zintegrowany moduł oprogramowania jest używany.

Produkcja

Wszystkie produkty GEDA wchodząc na rynek wyznaczają jego nowe standardy w związku z czym, ciągły rozwój i doskonalenie naszych rozwiązań dźwigowych jest priorytetem.

Wszystkie produkty projektujemy i produkujemy na terenie Niemiec (Asbach i Gera) w sposób całkowicie niezależny, przy użyciu najnowszych technologii. Część rozwiązań stosowanych w naszych produktach chronione jest odpowiednimi patentami.

Produkcja Geda Asbach

Asbach-Bäumenheim

W Asbach-Bäumenheim działania koncentrują się na formowaniu blach, robotyce, nakładaniu proszkowej powłoki i montażu końcowego.

GEDA Gera Niemcy

Gera

W Gera działania koncentrują się na leczeniu rur i robotices spawania.
Tutaj możemy również traktować powierzchnię dużych nieporęcznych spawanych elementów konstrukcyjnych za pomocą piaskowania i lakierowania.

Sprzedaż

Dzięki naszym międzynarodowym kanałom dystrybucji produktów GEDA jesteśmy już obecni w 80 krajach na całym świecie. Do naszego międzynarodowego sukcesu przyczyniły się filie w Niemczech, Rosji, Polsce, USA i Turcji, które odgrywaja kluczową rolę w dystrybucji produktów. GEDA jest reprezentowana zarówno w Europie, jak i w regionie Pacyfiku przez wykwalifikowanych i profesjonalnych sprzedawców, którzy są odpowiedzialni zarówno za sprzedaż jak i serwis w swoich regionach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną linią naszych produktów.